TÜRKİYE

 

 

 

Ülkemiz özellikle son yıllarda, Sağlıkta Dönüşüm Programı ile ulaştığı kaliteli sağlık hizmeti sunumu sayesinde, hem kendi vatandaşlarımıza hak ettiği kaliteli sağlık hizmetini sunmakta, hem de hızla gelişen sağlık turizmi potansiyeli ile dünyada en çok tercih edilen ülkeler arasında üst sıralara yükselmektedir. Amacımız tüm dünyada kaliteli, hızlı, etkin sağlık hizmeti almak isteyenlerin taleplerini en başarılı şekilde karşılamaktır.

 

 

Tıpta üst düzey uzmanlaşmış nitelikli doktorları ,dünya standartlarında teknolojik ve tıbbi donanımı, Avrupa’ya kıyasla %60’lara varan uygun fiyat avantajı ile dünyada parlayan yıldız konumunda olan Türkiye’nin, sağlık turizminde de en çok tercih edilen ülkelerin başındadır.

Ülkemizde 42 adet JCI ile akredite olmuş uluslararası standartlarda akredite olmuş sağlık kuruluşu mevcuttur. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere özel, kamu ve üniversite hastaneleri dünyadaki en yüksek teknoloji ile donatılmıştır. Türkiye de birçok hastane de onkolojik tedaviler, kardiyovasküler cerrahi, ortopedi, beyin cerrahisi, çocuk cerrahisi, estetik cerrahisi, göz ve dişte ileri teknolojili sağlık hizmetleri verilmektedir.

 

Tüm hastanelerimiz ulusal akreditasyon kriterlerine göre hizmet vermekte olup yılda 2 kez denet- lenmektedir.

 

 

 

Türkiye jeotermal kaynaklar açısından Dünya çapında bir potansiyele sahip olup, Avrupa’da kaynak potansiyeli açısından birinci, kaplıca uygulamaları konusunda ise üçüncü sırada bulunmaktadır. Termal su potansiyelinin yüksek mineralizasyon içeriği sayesinde etkin tedavi edici özelliklere sahip olması ile birlikte zengin kültürel, doğal ve iklimsel özelliklerle birleşmesi termal sağlık turizmi yanı sıra ileri yaş turizmi ve wellness ortamının oluşmasını sağlamaktadır.

 

 

 

Istanbul, as the culture and finance  capital of Turkey, is also the most important place to visit and seek for  medical tourism in the country. In additional to the unique opportunity of getting the best possible medical treatments offered by the high-tech equipped hospitals and health centres , medical treatment seeking individuals will also have the previledge of discovering the city of empires.

 

According to the statistics, 38% of the private hospitals in Turkey are located in Istanbul. Istanbul is followed by Ankara (6 %) and Izmir (5 %). The private hospitals that are in Istanbul, Ankara, Izmir and Antalya  take up the 60% of the all private hospitals in Turkey. This fact only makes those cities ,and in particularly Istanbul, an ideal place to get a medical treatment.

Istanbul, with over 200 private hospitals within the city, is still holding the Europe’s Biggest Medical Tourism Destination title, and offering beyond a world class medical treatment.

.

 

Test Address

Call Us Now at

Call Us Now at

+1-800-654-3210

Email Us at

Email Us at

info@yourwebsite.com

Book Online

Book Online

Appointment Now